Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 66

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кишинеу Москва 66 з 31/03/2019 по непарних (крім 7,9,11,15,17/07/2019), при двох непарних 29,31,3,5 29:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кишинеу 23:30
Бульбока 00:21 00:51
Бендер-2 01:20 01:50
Тираспіль 02:07 02:14
Жмеринка-Пас. 08:16 08:36
Вінниця 09:26 09:33
Київ-Пас. 13:04 13:31
Конотоп-Пас. 16:25 16:50
Суземка 19:54 20:44
Навля 21:38 21:40
Брянськ-Орловськ 22:32 22:48
Сухиничі-Головні 00:25 00:56
Калуга-2 02:00 02:05
Москва-Київська 05:08

Розклад у зворотньому напрямку