Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 61

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кишинеу С.петербург 61 до 25/10/2019 по непарних (крім 25/09-25/10/2019); при двох непарних 27,1,3 37:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кишинеу 22:30
Берешти 00:38 00:40
Фалешти 01:32 01:34
Бельць Ораш 02:17 02:20
Дрокія 03:13 03:18
Дондюшани 03:57 04:01
Окниця 04:38 05:04
Велчинець 05:50 05:53
Могилів-Подільський 06:05 06:50
Жмеринка-Пас. 09:14 09:34
Вінниця 10:39 10:44
Козятин-1 11:33 11:53
Житомир 13:16 13:20
Коростень 14:44 15:04
Овруч 15:52 16:32
Словечно 17:15 17:52
Козенки 18:27 18:29
Калинковичі 18:53 19:06
Світлогорск-На-Березин 19:58 20:00
Жлобин-Пас. 20:38 21:04
Рогачєв 21:33 21:35
Бихов 22:10 22:12
Могилів 1 22:55 23:06
Шклов 23:43 23:45
Орша-Центр. 00:26 00:50
Вітебськ Пас. 02:05 02:21
Городок 03:02 03:03
Невель-2 03:59 04:16
Новосокольники 05:02 05:31
Локня 06:16 06:18
Сущево 06:40 06:42
Чихачево 07:07 07:08
Дєдовичі 07:32 07:34
Дно 07:59 08:13
Сольці 08:47 08:52
Санкт-Петербург-Вітеб. 11:44

Розклад у зворотньому напрямку