Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 255

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Львів 255 9,13,17/09/2019 20:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 14:44
Миколаїв Пас. 15:42 15:57
Долинська 18:57 19:17
Куцівка 19:38 19:40
Чорноліська 20:39 20:41
Фундукліївка 21:13 21:15
Ім.тараса Шевченка 21:52 22:09
Городище 22:55 22:59
Корсунь 23:19 23:24
Миронівка 00:05 00:07
Біла Церква 01:12 01:14
Козятин-1 03:06 03:08
Вінниця 04:03 04:08
Хмельницький 06:04 06:39
Підволочиськ 07:47 07:49
Тернопіль-Пас. 08:36 08:45
Злочів 09:43 09:45
Красне 10:10 10:15
Львів 11:24

Розклад у зворотньому напрямку