Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 784

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Київ 784 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 31/03/2019 щоденно 4:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 04:16
Терещенська 04:29 04:31
Кролевець 04:51 04:53
Конотоп-Пас. 05:24 05:26
Бахмач-Пас. 05:49 06:09
Бахмач-Київ. 06:13 06:15
Плиски 06:33 06:35
Ніжин 07:04 07:06
Дарниця 08:16 08:18
Видубичі 08:28 08:30
Київ-Пас. 08:40

Розклад у зворотньому напрямку