Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 248

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Житомир 248 з 31/03/2019 щоденно 9:32

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 12:35
Подільськ 15:05 15:25
Кодима 16:16 16:18
Крижопіль 16:50 16:52
Вапнярка 17:11 17:13
Рахни 17:45 17:47
Жмеринка-Пас. 18:23 18:28
Гнівань 18:56 18:58
Вінниця 19:21 19:26
Калинівка-1 19:43 19:45
Козятин-1 20:18 20:40
Бердичів 21:11 21:13
Житомир 22:07

Розклад у зворотньому напрямку