Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 298

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 298 31/05-23/09/2019 щоденно 12:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 20:33
Снігурівка 21:22 21:24
Березнегувате 22:04 22:06
Біла Криниця 22:32 22:40
Високопілля 23:20 23:22
Апостолове 23:52 00:14
Кривий Ріг-Головний 00:55 01:04
Долинська 03:06 03:09
Ім.тараса Шевченка 05:50 06:05
Київ-Пас. 09:15

Розклад у зворотньому напрямку