Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 237

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Дніпро 237 03/11/2019 9:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:28
Фастів-1 21:35 21:37
Біла Церква 22:13 22:15
Ім.тараса Шевченка 00:32 00:51
Знам'янка-Пас. 02:03 02:06
П'ятихатки 04:01 04:09
Кам'янське-Пас. 05:20 05:22
Дніпро-Головний 06:12

Розклад у зворотньому напрямку