Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 776

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Харків 776 ("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") 1/04-26/10/2019 щоденно, крім 18/09-12/10/2019 8:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 00:20
Дарниця 00:39 00:41
Бровари 00:55 00:56
Ніжин 01:56 01:58
Бахмач-Пас. 02:48 02:50
Конотоп-Пас. 03:12 03:14
Путивль 03:55 03:57
Ворожба 04:26 04:46
Білопілля 04:54 04:55
Суми 05:33 05:53
Боромля 06:27 06:29
Тростянець-Смородине 06:48 06:50
Кириківка 07:07 07:08
Богодухів 07:41 07:43
Люботин 08:31 08:32
Харків-Пас. 09:00

Розклад у зворотньому напрямку