Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 472

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бердянськ Дніпро 472 7/06-17/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 9:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бердянськ 22:15
Берда 22:28 22:30
Трояни 22:50 22:52
Єлизаветівка 23:18 23:20
Нельгівка 23:36 23:43
Верхній Токмак-1 00:12 00:14
Великий Токмак 01:16 01:18
Федорівка 02:03 02:23
Запоріжжя-1 03:30 04:34
Синельникове-1 05:30 05:52
Дніпро-Головний 07:32

Розклад у зворотньому напрямку