Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 780

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вінниця Суми 780 (ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") з 31/03/2019 по суботах та неділях; додатково 14,17,28/06, 1/07/2019 7:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вінниця 13:43
Козятин-1 14:38 14:42
Київ-Пас. 16:46 17:07
Дарниця 17:23 17:25
Ніжин 18:27 18:28
Бахмач-Пас. 19:13 19:14
Конотоп-Пас. 19:32 19:35
Путивль 20:09 20:10
Ворожба 20:36 20:51
Білопілля 20:57 20:58
Суми 21:34

Розклад у зворотньому напрямку