Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 45

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Лисичанськ 45 з 31/03/2019 щоденно 31:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 21:00
Батьово-Пас. 21:50 21:54
Мукачево 22:33 22:38
Карпати 22:54 22:56
Свалява 23:05 23:08
Воловець 23:39 23:49
Лавочне 00:21 00:31
Славське 00:44 00:47
Стрий 01:45 02:01
Львів 03:03 03:23
Броди 04:25 04:27
Радивилів 04:36 04:38
Дубно 05:12 05:14
Острог 06:02 06:04
Кривин 06:19 06:21
Славута-1 06:33 06:35
Шепетівка 06:57 07:09
Радулино 07:38 07:40
Новоград-Волинський 1 08:04 08:16
Яблунець 08:47 08:49
Коростень 09:24 09:26
Святошин 11:28 11:30
Київ-Пас. 11:46 12:06
Дарниця 12:26 12:28
Ніжин 13:52 13:54
Бахмач-Пас. 14:55 14:57
Конотоп-Пас. 15:19 15:24
Путивль 16:07 16:09
Ворожба 16:40 17:02
Білопілля 17:13 17:15
Суми 18:00 18:30
Боромля 19:11 19:12
Тростянець-Смородине 19:32 19:35
Кириківка 19:54 19:56
Богодухів 20:36 20:38
Люботин 21:30 21:37
Харків-Пас. 22:07 22:45
Чугуїв 23:42 23:44
Шевченкове-Півд. 00:19 00:21
Куп'янськ-Вузл. 01:07 01:30
Сватове 02:45 02:48
Кабанне 03:11 03:13
Кремінне 03:34 03:36
Рубіжне 03:51 03:55
Лисичанськ 04:15

Розклад у зворотньому напрямку