Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 118

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Київ 118 ("БУКОВИНА") 31/03-29/05 та з 8/09/2019 щоденно 12:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 19:46
Новоселиця 20:31 20:33
Ларга 22:32 22:53
Кам'янець-Подільський 23:53 23:57
Дунаївці 01:08 01:10
Гречани 02:19 02:39
Хмельницький 02:50 02:55
Вінниця 04:49 04:53
Калинівка-1 05:13 05:15
Козятин-1 05:49 05:51
Фастів-1 07:04 07:06
Київ-Пас. 08:06

Розклад у зворотньому напрямку