Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 70

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Маріуполь 70 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 23-27/09/2019 29:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 01:15
Підзамче 01:26 01:28
Злочів 02:23 02:25
Тернопіль-Пас. 03:22 03:27
Підволочиськ 04:17 04:19
Волочиськ 04:28 04:30
Хмельницький 05:26 05:31
Деражня 06:19 06:21
Жмеринка-Пас. 07:19 07:39
Вінниця 08:22 08:26
Калинівка-1 08:45 08:47
Козятин-1 09:23 09:25
Біла Церква 11:18 11:20
Миронівка 12:15 12:17
Корсунь 12:46 12:48
Городище 13:08 13:10
Цвіткове 13:28 13:30
Ім.тараса Шевченка 14:00 14:15
Фундукліївка 14:47 14:49
Знам'янка-Пас. 15:32 15:37
Олександрія 16:16 16:18
П'ятихатки 17:37 17:53
Верхівцеве 18:28 18:30
Кам'янське-Пас. 19:04 19:06
Дніпро-Головний 19:43 20:03
Синельникове-1 20:58 21:00
Запоріжжя-1 21:59 22:04
Молочанськ 00:33 00:35
Великий Токмак 00:47 00:49
Верхній Токмак-2 01:44 01:47
Комиш-Зоря 02:30 02:33
Розівка 03:06 03:08
Волноваха 04:29 04:49
Маріуполь 06:30

Розклад у зворотньому напрямку