Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 784

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шостка 784 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 31/03/2019 щоденно 4:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:58
Видубичі 21:08 21:09
Дарниця 21:19 21:21
Ніжин 22:26 22:28
Бахмач-Пас. 23:16 23:31
Конотоп-Пас. 23:53 00:07
Кролевець 00:42 00:44
Терещенська 01:03 01:05
Шостка 01:18

Розклад у зворотньому напрямку