Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 140

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Дніпро 140 з 31/03/2019 щоденно, крім 22-28/07/2019 12:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лисичанськ 21:36
Рубіжне 21:55 21:57
Кремінне 22:12 22:14
Кабанне 22:35 22:37
Сватове 22:59 23:01
Куземівка 23:31 23:33
Кислівка 23:51 23:53
Куп'янськ-Вузл. 00:15 00:40
Ім.олега Крючкова 01:09 01:11
Переддонбасівська 01:24 01:26
Радьківськ.піски 01:39 01:41
Святогірськ 02:10 02:40
Ізюм 03:07 03:09
Балаклія 03:48 03:50
Зміїв 04:24 04:26
Харків-Пас. 05:07 05:37
Лихачове 06:43 06:48
Краснопавлівка 07:09 07:10
Лозова-Пас. 07:35 07:51
Варварівка 08:26 08:28
Павлоград-1 08:46 08:48
Синельникове-2 09:22 09:24
Дніпро-Головний 10:28

Розклад у зворотньому напрямку