Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 235

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 235 24/05/2019 15:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:28
Коростень 22:39 22:41
Новоград-Волинський 1 00:06 00:08
Радулино 00:38 00:40
Шепетівка 01:12 01:14
Здолбунів-Пас. 02:25 02:56
Львів 05:32 06:13
Стрий 07:15 07:17
Сколе 07:47 07:49
Славське 08:18 08:20
Воловець 09:19 09:27
Свалява 09:59 10:01
Карпати 10:12 10:13
Мукачево 10:29 10:34
Батьово-Пас. 11:05 11:07
Ужгород 11:58

Розклад у зворотньому напрямку