Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 126

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Костянтинівка 126 31/03-24/05/2019 щоденно 11:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 22:20
Дарниця 22:42 22:50
Бориспіль 23:08 23:10
Гребінка 00:26 00:28
Лубни 01:04 01:06
Миргород 02:21 02:31
Полтава-Київська 03:54 03:59
Полтава-Півд. 04:30 04:35
Карлівка 05:14 05:16
Красноград 05:50 05:52
Кегичівка 06:15 06:17
Сахновщина 06:37 06:39
Лозова-Пас. 07:23 07:45
Барвінкове 08:30 08:32
Слов'янськ 09:09 09:16
Краматорськ 09:29 09:34
Дружківка 09:44 09:47
Костянтинівка 10:10

Розклад у зворотньому напрямку