Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 118

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Чернівці 118 ("БУКОВИНА") 1/06-9/09/2019 щоденно 28:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 03:45
Новоолексіївка 03:59 04:01
Мелітополь-Пас. 05:22 05:44
Запоріжжя-1 07:19 07:29
Дніпро-Головний 10:00 10:20
Кам'янське-Пас. 10:52 10:54
Олександрія 13:05 13:07
Знам'янка-Пас. 13:44 13:49
Ім.тараса Шевченка 15:02 15:17
Київ-Пас. 19:23 20:05
Фастів-1 20:58 21:00
Козятин-1 22:08 22:10
Калинівка-1 22:44 22:46
Вінниця 23:04 23:07
Хмельницький 00:57 01:00
Гречани 01:10 01:26
Дунаївці 02:44 02:46
Кам'янець-Подільський 03:43 03:48
Ларга 04:51 05:14
Новоселиця 07:09 07:11
Чернівці 07:57

Розклад у зворотньому напрямку