Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Маріуполь 84 з 31/03/2019 щоденно, крім 18/07/2019 18:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 16:32
Корсунь 18:16 18:18
Цвіткове 18:53 18:55
Ім.тараса Шевченка 19:26 19:57
Знам'янка-Пас. 21:09 21:11
Олександрія 21:47 21:49
П'ятихатки 23:03 23:05
Вільногірськ 23:26 23:28
Кам'янське-Пас. 00:04 00:06
Дніпро-Головний 00:38 01:05
Синельникове-1 01:58 02:00
Запоріжжя-1 02:56 03:16
Молочанськ 06:04 06:06
Великий Токмак 06:18 06:20
Комиш-Зоря 07:42 07:45
Розівка 08:15 08:16
Зачатівська 08:32 08:34
Хлібодарівка 08:52 08:54
Волноваха 09:15 09:35
Маріуполь 11:05

Розклад у зворотньому напрямку