Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 502

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Дніпро 502 2/08/2019 10:21

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 21:47
Новоолексіївка 22:10 22:20
Якимівка 23:19 23:20
Мелітополь-Пас. 23:42 01:05
Таврійськ 03:38 03:52
Запоріжжя-1 05:15 05:47
Синельникове-1 06:58 07:03
Дніпро-Головний 08:08

Розклад у зворотньому напрямку