Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 237

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Київ 237 14,17,27,30/06/2019 9:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 10:56
Кам'янське-Пас. 11:29 11:31
Знам'янка-Пас. 14:28 14:30
Ім.тараса Шевченка 15:42 15:57
Біла Церква 18:24 18:26
Фастів-1 19:02 19:04
Київ-Пас. 20:06

Розклад у зворотньому напрямку