Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 54

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Дніпро 54 ("СКІФІЯ") з 31/03/2019 щоденно, крім 30/06-9/07, 14-23/07 ,28/07-8/08, 11-22/08, 1-11/09, 15-21/09/2019 10:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 21:51
Одеса-Східна 22:20 22:22
Вознесенськ 00:39 00:42
Южноукраїнська 01:10 01:12
Помічна 02:02 02:04
Новоукраїнка 02:20 02:22
Кропивницький 03:15 03:18
Знам'янка-Пас. 04:04 04:27
Олександрія 05:08 05:10
П'ятихатки 06:31 07:05
Верхівцеве 07:39 07:41
Кам'янське-Пас. 08:10 08:12
Дніпро-Головний 08:50

Розклад у зворотньому напрямку