Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 855

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Сновськ Гомель 855 31/03-26/10/2019 по суботах та неділях 3:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Сновськ 17:12
Снов 17:19 17:20
Камка 17:33 17:35
Журавок 17:45 17:46
Городня 17:54 17:58
Кузничі 18:08 18:09
Хоробичі 18:19 18:54
Перепис 18:57 19:01
Лукошко 19:07 19:11
Деревини 19:19 19:24
Терехівка 19:38 20:03
Новобілицька 20:36 20:38
Гомель-Пас. 20:48

Розклад у зворотньому напрямку