Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 76

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 76 ("КРИВОРІЖЖЯ") 15,16,18,19,26,27/06, 1,2,4,5,9,10,12,13,18,20,21,25,26,28,29/07, 2,3,5,10,11,13,14,18,19,21,22,26,27,30/08/2019 13:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 15:46
Снігурівка 16:43 16:55
Біла Криниця 18:01 18:03
Апостолове 19:25 19:47
Кривий Ріг-Головний 20:26 20:59
Рокувата 21:37 21:42
Олександрія 00:04 00:06
Користівка 00:16 00:18
Знам'янка-Пас. 00:48 00:53
Ім.тараса Шевченка 02:02 02:07
Городище 02:50 02:52
Миронівка 03:39 03:41
Київ-Пас. 04:58

Розклад у зворотньому напрямку