Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 127

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Ковель 127 з 2/04/2019 по парних (крім 22,26,30/07/2019); при двох непарних 28,30,2 22:19

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 15:17
Люботин 15:51 15:53
Полтава-Півд. 17:30 18:00
Нові Санжари 18:40 18:42
Ліщинівка 18:58 19:00
Кобеляки 19:18 19:20
Козельщина 19:42 19:44
Галещина 19:54 19:56
Кременчук-Пас. 20:35 21:05
Павлиш 21:45 21:47
Користівка 22:15 22:17
Знам'янка-Пас. 22:49 23:12
Кам'янка 00:05 00:06
Ім.тараса Шевченка 00:27 00:32
Городище 01:15 01:17
Корсунь 01:36 01:38
Миронівка 02:09 02:11
Біла Церква 03:03 03:05
Козятин-1 04:48 05:12
Бердичів 05:40 05:42
Чуднів-Волинськ. 06:15 06:17
Печанівка 06:39 06:41
Полонне 07:03 07:05
Шепетівка 07:38 07:40
Славута-1 08:01 08:03
Кривин 08:16 08:18
Острог 08:34 08:36
Здолбунів-Пас. 08:58 09:15
Рівне 09:30 09:40
Ківерці 10:46 10:48
Луцьк 11:05 11:28
Ківерці 11:47 12:09
Рожище 12:28 12:37
Голоби 13:04 13:06
Ковель-Пас. 13:36

Розклад у зворотньому напрямку