Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 887

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Коростень Вінниця 887 до 26/10/2019 щоденно, крім понеділків; 14/10/2019; відмінено 15/10/2019 3:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Коростень 08:20
Нова Борова 08:54 08:56
Горбаші 09:17 09:19
Житомир 09:40 09:45
Кодня 10:09 10:10
Бердичів 10:40 10:42
Козятин-1 11:09 11:11
Калинівка-1 11:47 11:49
Вінниця 12:09

Розклад у зворотньому напрямку