Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Одеса 142 1/06-1/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 20:20
Волноваха 21:55 22:15
Хлібодарівка 22:40 22:42
Зачатівська 23:00 23:02
Розівка 23:25 23:27
Комиш-Зоря 00:02 00:04
Верхній Токмак-2 00:53 00:55
Великий Токмак 01:47 01:49
Молочанськ 02:01 02:02
Федорівка 02:36 02:56
Запоріжжя-1 04:06 04:20
Дніпробуд-2 04:56 04:58
Марганець 05:52 05:54
Нікополь 06:25 06:34
Чортомлик 07:04 07:06
Апостолове 08:04 08:26
Високопілля 08:52 08:54
Біла Криниця 09:26 09:28
Снігурівка 10:33 10:35
Херсон 11:22 11:47
Миколаїв Пас. 12:43 13:08
Колосівка 14:49 15:12
Одеса-Східна 16:40 16:42
Одеса-Головна 17:20

Розклад у зворотньому напрямку