Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 670

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кременчук Гадяч Ім.сергієнка Н.і. 670 безпересадковий вагон з 15/02/2019 щоденно, крім вівторків та четвергів 7:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кременчук-Пас. 00:15
Кагамлицька 00:29 00:31
Глобине 01:06 01:08
Веселий Поділ 01:29 01:34
Хорол 01:54 01:56
З.п.185 Км 02:14 02:15
Ромодан 02:25 02:35
Дібровський К/з 02:54 02:55
Сенча 03:10 03:11
З.п.146 Км 03:18 03:19
Бодаква 03:25 03:26
Лохвиця 03:38 06:15
З.п.9 Км 06:28 06:29
Коновалове 06:35 06:36
Венеславівка 06:50 06:55
Осняги 07:08 07:09
Гадяч Ім.сергієнка М.і. 07:27

Розклад у зворотньому напрямку