Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 100

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Мінськ Бердянськ 100 безпересадковий вагон 2/06-17/09/2019 щоденно 28:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Мінськ-Пас. 07:44
Пуховичі 08:35 08:37
Осиповичі 1 09:10 09:12
Бобруйськ 09:50 09:53
Жлобин-Пас. 10:45 11:06
Буда-Кошелівська 11:35 11:37
Гомель-Пас. 12:22 12:50
Терехівка 13:29 13:59
Хоробичі 14:24 15:12
Городня 15:31 15:33
Сновськ 16:05 16:20
Мена 17:00 17:02
Бахмач-Пас. 18:09 18:29
Конотоп-Пас. 18:54 18:59
Путивль 19:42 19:44
Ворожба 20:15 20:35
Суми 21:26 21:56
Тростянець-Смородине 22:54 22:57
Богодухів 23:54 23:56
Люботин 00:52 00:54
Харків-Пас. 01:24 01:46
Лозова-Пас. 03:40 03:42
Павлоград-1 04:37 04:39
Синельникове-1 05:21 05:23
Запоріжжя-1 06:17 06:52
Оріхівська 08:05 08:07
Пологи 08:45 09:15
Кирилівка 09:39 09:41
Синя Гора 09:50 09:52
Верхній Токмак-1 10:06 10:08
Нельгівка 10:36 10:37
Єлизаветівка 10:55 10:59
Трояни 11:20 11:22
Бердянськ 11:50

Розклад у зворотньому напрямку