Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 21

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Трускавець 21 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 20:13
Тростянець-Смородине 22:09 22:11
Суми 22:58 23:01
Ворожба 23:47 00:07
Конотоп-Пас. 01:10 01:12
Київ-Пас. 03:42 04:02
Вінниця 06:48 06:53
Хмельницький 08:36 08:38
Тернопіль-Пас. 10:14 10:19
Львів 12:08 12:28
Дрогобич 13:52 14:16
Трускавець 14:33

Розклад у зворотньому напрямку