Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 94

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Мінськ Херсон 94 безпересадковий вагон 1/06-19/09/2019 щоденно, крім 5,6,7,8/08/2019 24:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Мінськ-Пас. 14:13
Пуховичі 15:07 15:09
Осиповичі 1 15:51 16:16
Бобруйськ 16:52 16:54
Жлобин-Пас. 17:44 17:46
Гомель-Пас. 18:59 19:26
Терюха 20:11 20:41
Горностаївка 21:06 21:51
Чернігів 22:54 23:19
Ніжин 00:18 00:20
Дарниця 01:35 01:37
Київ-Пас. 01:55 07:14
Долинська 11:33 11:51
Миколаїв Пас. 13:41 13:43
Херсон 14:27

Розклад у зворотньому напрямку