Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 13

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Солотвино Київ 13 1/01-27/03/2021 щоденно 19:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Солотвино-1 15:02
Тересва 15:37 15:39
Тячів 15:55 15:57
Буштина 16:10 16:12
Хуст 16:32 16:34
Королево 16:53 16:58
Виноградів-Закарпатський 17:16 17:18
Берегове 18:05 18:07
Батьово-Пас. 18:34 18:36
Чоп-Пас. 18:58 19:18
Ужгород 19:42 19:56
Перечин 20:22 20:24
Сянки 22:22 22:24
Турка 23:00 23:02
Самбір 00:15 00:17
Львів 01:28 01:48
Броди 03:00 03:02
Радивилів 03:12 03:14
Дубно 03:48 03:50
Здолбунів-Пас. 04:23 05:06
Острог 05:33 05:44
Кривин 05:59 06:01
Славута-1 06:12 06:14
Шепетівка 06:32 06:34
Полонне 07:07 07:09
Печанівка 07:31 07:33
Чуднів-Волинський 07:52 07:54
Бердичів 08:22 08:24
Фастів-1 09:49 09:51
Київ-Пас. 10:44

Розклад у зворотньому напрямку