Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 143

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Івано-Франківськ,ворохта 143 1-29/02/2020 по непарних; 2-28/03/2020 по парних 15:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:21
Фастів-1 21:16 21:18
Козятин-1 22:28 22:30
Калинівка-1 23:06 23:08
Вінниця 23:27 23:31
Браїлів 00:04 00:06
Деражня 01:02 01:04
Хмельницький 01:33 01:48
Волочиськ 02:49 02:51
Підволочиськ 03:00 03:04
Тернопіль-Пас. 03:52 03:58
Зборів 04:36 04:38
Злочів 04:59 05:01
Красне 05:26 05:29
Львів 06:15 06:35
Ходорів 07:40 07:42
Галич 08:23 08:27
Івано-Франківськ 08:56 09:22
Надвірна 10:15 10:17
Яремче 11:01 11:07
Микуличин 11:24 11:30
Татарів 11:44 11:48
Ворохта 12:02

Розклад у зворотньому напрямку