Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 26

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рахів, Львів Одеса 26 ("БІЛА АКАЦІЯ") з 28/03/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 19:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рахів 16:20
Кваси 16:44 16:48
Ясіня 17:09 17:13
Ворохта 17:54 17:59
Татарів 18:11 18:13
Яремче 18:40 18:44
Івано-Франківськ 20:09 20:37
Львів 23:00 23:28
Красне 00:08 00:10
Злочів 00:32 00:34
Тернопіль-Пас. 01:28 01:33
Підволочиськ 02:23 02:25
Волочиськ 02:35 02:37
Хмельницький 03:30 03:34
Жмеринка-Пас. 05:02 05:26
Рахни 06:03 06:05
Вапнярка 06:38 06:40
Рудниця 07:08 07:10
Кодима 07:30 07:32
Подільськ 08:25 08:45
Роздільна-1 10:20 10:22
Одеса-Головна 11:24

Розклад у зворотньому напрямку