Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 8862

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кошице Чоп 8862 9/12/2018-14/12/2019 щоденно 2:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кошице 15:10
Кошице Предместя 15:12 15:13
Красна Над Хорнадом 15:18 15:19
Нижня Мюсла 15:25 15:26
Висна Мюсла 15:29 15:30
Бохдановице 15:32 15:33
Русков 15:37 15:38
Сланець 15:44 15:45
Кальша 15:49 15:50
Кузміче 15:55 15:56
Міхалани 16:02 16:04
Черхов 16:09 16:10
Словенске Нове Мєсто 16:15 16:16
Борща 16:19 16:20
Стреда Над Бодрогом 16:23 16:24
Сомотор 16:27 16:28
Велки Хорес 16:34 16:35
Прибеник 16:40 16:41
Добра 16:43 16:44
Бієл 16:46 16:47
Чиєрна Над Тисою 16:52 17:07
Чоп-Пас. 18:47