Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 381

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вадул Сірет Бухарест 381 9/12/2018-14/12/2019 щоденно 9:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вадул-Сірет 13:40
Вікшани 14:02 14:50
Дорнешти 15:04 15:06
Сучава Норд 15:35 15:53
Сучава 15:58 16:01
Верешть 16:13 16:14
Долхаска 16:32 16:33
Пашкани 16:49 16:50
Роман 17:17 17:18
Бакеу 17:47 17:54
Аджуд 18:33 18:34
Мерешешть 19:02 19:03
Фокшани 19:27 19:29
Римнику Серат 20:06 20:07
Бузеу 20:38 20:40
Мизил 21:12 21:13
Плоєшти Суд 21:48 21:50
Бухарест-Норд 22:43

Розклад у зворотньому напрямку