Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 380

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бухарест Вадул Сірет 380 9/12/2018-14/12/2019 щоденно 9:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бухарест-Норд 06:15
Плоєшти Суд 07:07 07:09
Мизил 07:43 07:44
Бузеу 08:18 08:21
Римнику Серат 08:53 08:55
Фокшани 09:33 09:35
Мерешешть 09:57 09:59
Аджуд 10:26 10:28
Бакеу 11:05 11:14
Роман 11:43 11:44
Пашкани 12:11 12:13
Долхаска 12:28 12:29
Верешть 12:45 12:46
Сучава 12:57 13:00
Сучава Норд 13:07 13:30
Дорнешти 14:00 14:02
Вікшани 14:16 15:19
Вадул-Сірет 15:41

Розклад у зворотньому напрямку