Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 58

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Ковель 58 26/03/2021 16:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 17:58
Роздільна-1 18:56 18:59
Подільськ 20:30 20:45
Слобідка 21:13 21:15
Кодима 21:41 21:44
Рудниця 22:05 22:08
Вапнярка 22:41 22:43
Жмеринка-Пас. 23:46 23:56
Вінниця 00:44 00:54
Калинівка-1 01:15 01:17
Козятин-1 01:53 02:15
Бердичів 02:44 02:46
Полонне 03:58 04:00
Шепетівка 04:35 04:52
Славута-1 05:13 05:15
Кривин 05:29 05:31
Здолбунів-Пас. 06:12 06:28
Рівне 06:42 06:48
Ківерці 07:48 07:50
Луцьк 08:06 08:30
Ківерці 08:50 09:15
Рожище 09:30 09:32
Ковель-Пас. 10:50

Розклад у зворотньому напрямку