Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 968

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Сокиряни 968 цілий рік щоденно 5:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 08:30
Чернівці-Північ. 08:35 08:37
Садгора 08:46 08:48
Магала 08:57 08:59
Бояни 09:08 09:11
Лехучени 09:18 09:19
Новоселиця 09:27 09:29
Пл.40 Км 09:36 09:37
Ванчиківці 09:43 09:44
З.п.49 Км 09:50 09:51
Драниця 09:57 09:58
Мамалига 10:05 10:21
Рзд.61 Км 10:29 10:30
Крива 10:37 10:42
Липкани 11:05 11:07
Медвежа 11:17 11:22
Ларга 11:52 12:25
Васкауци 13:22 13:24
Романківці 13:42 13:44
Сокиряни 14:04

Розклад у зворотньому напрямку