Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 34

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Будапешт Мукачево 34 ("ЛАТОРИЦЯ") цілий рік щоденно 7:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Будапешт-Ньюгати 07:20
Зугло 07:25 07:26
Кебанія Кішпешт 07:35 07:36
Феріхегіаеропорт 07:42 07:43
Цеглед 08:17 08:18
Сольнок 08:37 08:38
Пюшпекладань 09:21 09:22
Хайдусобосло 09:36 09:37
Дебрецен 09:51 09:53
Н'їредьхаза 10:24 10:31
Кишварда 11:01 11:02
Захонь 11:21 12:23
Чоп-Пас. 13:40 14:20
Мукачево 15:30

Розклад у зворотньому напрямку