Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 8861

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чоп Кошице 8861 1/07-11/12/2021 щоденно 3:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чоп-Пас. 11:35
Чиєрна Над Тисою 11:46 12:02
Бієл 12:05 12:06
Добра 12:08 12:09
Прибеник 12:12 12:13
Велки Хорес 12:17 12:18
Сомотор 12:27 12:28
Стреда Над Бодрогом 12:33 12:34
Борща 12:37 12:38
Словенске Нове Мєсто 12:42 12:43
Черхов 12:47 12:48
Міхалани 12:53 12:57
Кузміче 13:03 13:04
Кальша 13:09 13:10
Сланець 13:15 13:16
Русков 13:21 13:23
Бохдановице 13:25 13:26
Висна Мюсла 13:29 13:30
Нижня Мюсла 13:32 13:33
Красна Над Хорнадом 13:39 13:40
Кошице Предместя 13:45 13:46
Кошице 13:49

Розклад у зворотньому напрямку