Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 967

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Сокиряни Чернівці 967 цілий рік щоденно 4:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Сокиряни 14:41
Романківці 15:01 15:03
Васкауци 15:22 15:24
Ларга 16:09 16:23
Медвежа 16:47 16:52
Липкани 17:04 17:06
Крива 17:25 17:30
Рзд.61 Км 17:36 17:37
Мамалига 17:44 17:59
Драниця 18:07 18:08
З.п.49 Км 18:13 18:14
Ванчиківці 18:20 18:21
Пл.40 Км 18:27 18:28
Новоселиця 18:34 18:36
Лехучени 18:44 18:45
Бояни 18:54 18:55
Магала 19:03 19:05
Садгора 19:14 19:16
Чернівці-Північ. 19:22 19:24
Чернівці 19:29

Розклад у зворотньому напрямку