Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 966

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Ларга 966 до 23/07/2019 щоденно 4:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 20:55
Чернівці-Північ. 21:02 21:04
Садгора 21:11 21:13
Магала 21:22 21:24
Бояни 21:34 21:35
Лехучени 21:45 21:46
Новоселиця 21:55 21:57
Пл.40 Км 22:06 22:07
Ванчиківці 22:14 22:15
З.п.49 Км 22:21 22:22
Драниця 22:30 22:31
Мамалига 22:38 23:08
Рзд.61 Км 23:15 23:16
Крива 23:23 23:38
Липкани 00:02 00:04
Медвежа 00:16 00:21
Ларга 00:55