Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 145

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ізмаїл 145 ("ДУНАЙ") до 27/03/2021 щоденно 17:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:40
Фастів-1 18:45 18:47
Козятин-1 20:06 20:08
Вінниця 21:05 21:10
Жмеринка-Пас. 21:56 22:38
Ярошенка 23:00 23:02
Рахни 23:22 23:24
Вапнярка 00:01 00:03
Крижопіль 00:17 00:19
Рудниця 00:29 00:31
Кодима 00:49 00:51
Слобідка 01:17 01:19
Подільськ 01:42 02:02
Роздільна-1 03:29 03:31
Одеса-Головна 04:27 05:02
Аккаржа 05:40 05:42
Кароліно-Бугаз 06:05 06:10
Бугаз 06:23 06:28
Білгород-Дністровський 06:48 07:08
Кулевча 07:45 07:47
Сарата 08:11 08:13
Арциз 08:41 09:01
Главані 09:28 09:30
Дзинілор 09:56 09:58
Котлабух 10:19 10:21
Ізмаїл 10:55

Розклад у зворотньому напрямку