Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 26

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Львів, Ужгород 26 ("БІЛА АКАЦІЯ") 2-24/09/2021 по парних, при двох непарних 28,30,31,2 18:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 18:18
Роздільна-1 19:21 19:23
Подільськ 20:58 21:13
Кодима 22:09 22:11
Рудниця 22:35 22:37
Вапнярка 23:11 23:13
Рахни 23:45 23:47
Жмеринка-Пас. 00:21 00:46
Хмельницький 02:14 02:19
Волочиськ 03:19 03:21
Підволочиськ 03:31 03:33
Тернопіль-Пас. 04:19 04:24
Злочів 05:19 05:21
Красне 05:46 05:49
Львів 06:35 07:50
Стрий 08:55 08:57
Сколе 09:28 09:31
Славське 10:02 10:04
Воловець 10:52 10:54
Свалява 11:25 11:27
Карпати 11:36 11:37
Мукачево 11:53 11:57
Ужгород 13:14

Розклад у зворотньому напрямку