Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 148

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Одеса 148 30/05-19/09/2021 щоденно; 20/09-30/10/2021 по парних 13:19

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:52
Дарниця 16:14 16:16
Гребінка 17:45 18:05
Драбове-Барятинське 18:26 18:28
Пальміра 18:59 19:01
Золотоноша-1 19:20 19:22
Черкаси 19:52 20:08
Ім.тараса Шевченка 20:45 21:17
Капітанівка 22:03 22:05
Новомиргород 22:23 22:25
Виска 22:46 22:48
Капустине 23:10 23:12
Адабаш 23:31 23:33
Помічна 23:54 00:16
Людмилівка 00:47 00:49
Кавуни 01:07 01:09
Южноукраїнська 01:20 01:22
Трикратне 01:36 01:38
Вознесенськ 01:56 01:59
Веселинове 02:41 02:43
Березівка 03:25 03:27
Одеса-Східна 04:39 04:41
Одеса-Головна 05:11

Розклад у зворотньому напрямку