Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 110

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Херсон 110 15/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:21

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 16:21
Підзамче 16:32 16:34
Красне 17:07 17:09
Злочів 17:31 17:33
Тернопіль-Пас. 18:29 18:47
Підволочиськ 19:38 19:40
Волочиськ 19:50 19:52
Хмельницький 20:56 21:01
Деражня 21:30 21:32
Жмеринка-Пас. 22:32 22:52
Вінниця 23:34 23:38
Козятин-1 00:31 00:47
Біла Церква 02:21 02:23
Миронівка 03:13 03:15
Ім.тараса Шевченка 04:48 05:03
Фундукліївка 05:38 05:40
Чорноліська 06:13 06:15
Куцівка 07:13 07:15
Долинська 07:34 07:54
Казанка 08:28 08:30
Новий Буг 08:57 08:59
Явкине 09:38 09:48
Миколаїв Пас. 10:36 10:46
Херсон 11:42

Розклад у зворотньому напрямку