Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 712

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Костянтинівка 712 (ІНТЕРСІТІ+) 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 16/09/2021 6:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 06:10
Дарниця 06:26 06:28
Миргород 08:27 08:29
Полтава-Київська 09:20 09:22
Красноград 10:26 10:27
Лозова-Пас. 11:16 11:18
Слов'янськ 12:10 12:12
Краматорськ 12:21 12:23
Дружківка 12:32 12:33
Костянтинівка 12:46

Розклад у зворотньому напрямку