Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 719

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Київ 719 (ІНТЕРСІТІ+) 28,29,30/09, 1,2,5/10/2021 5:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 05:54
Полтава-Київська 07:34 07:37
Миргород 08:28 08:38
Ромодан 08:56 08:58
Лубни 09:18 09:20
Гребінка 09:42 09:44
Бориспіль 10:39 10:41
Дарниця 10:54 10:56
Київ-Пас. 11:11

Розклад у зворотньому напрямку