Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 232

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Івано-Франківськ 232 4/06-6/09/2021 по парних (крім 28,30/07/2021), при двох непарних 28,30,2,4 25:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 11:20
Новоолексіївка 11:35 11:37
Партизани 11:51 11:53
Сокологірне 12:10 12:12
Якимівка 12:43 12:45
Тащенак 12:58 13:00
Мелітополь-Пас. 13:14 13:34
Запоріжжя-1 15:02 15:07
Синельникове-1 16:03 16:21
Дніпро-Головний 17:10 17:30
Кам'янське-Пас. 18:10 18:12
П'ятихатки 19:42 19:45
Олександрія 21:09 21:11
Знам'янка-Пас. 21:55 22:00
Ім.тараса Шевченка 23:14 23:30
Миронівка 00:56 00:58
Козятин-1 03:47 04:09
Бердичів 04:35 04:37
Полонне 05:42 05:44
Шепетівка 06:19 06:34
Славута-1 06:55 06:56
Кривин 07:09 07:10
Дубно 08:11 08:13
Радивилів 08:47 08:49
Броди 08:58 09:00
Львів 10:06 10:26
Ходорів 11:50 11:52
Галич 12:35 12:37
Івано-Франківськ 13:08